Tänään on keskiviikko 26. kesäkuuta 2019

In english    Sivukartta    Etusivulle

NÄYTTELY- JA HARRASTETOIMIKUNTA 2019

NÄYTTELYTOIMIKUNTA

Sähköposti

nayttelytoimikunta@lappalaiskoirat.fi

Puheenjohtaja:

Tiina Soininen

Sihteeri:

Jaana Miettinen

Tiina Morri

 

Marjut Havuaho

Harrastevastaavien yhteyshenkilö:

Kirsi Savela

Agility:

Outi Puhakka
puh. 041 544 2001
outi.puhakka86@gmail.com

Toko:

Johanna Vahlman
puh. 044 345 6361
johanna.vahlman@gmail.com

Rally-toko:

Tiina Simpura
puh. 040 838 3629
simpura.tiina@gmail.com

Koiratanssi:

Saara Lehtiniemi
puh. 050 526 9278
saara.lehtiniemi@gmail.com

Paimennus:

Satu Viljakainen
puh. 040 776 9456
satu.viljakainen@elisanet.fi

MEJÄ - metsästyskoirien jäljestämiskoe:

Kirsi Savela
puh. 040 078 8600
kirsi.savela@gmail.com

PK -Palveluskoiralajit:

Sanna Hallman
puh. 050 338 5541
sanna.hallman@gmail.com
Sivun alkuun

Copyright © Lappalaiskoirat ry 2019