Tänään on maanantai 27. syyskuuta 2021

In english    Sivukartta    Etusivulle

NÄYTTELY- JA HARRASTETOIMIKUNTA 2021

Sähköposti

nayttelytoimikunta@lappalaiskoirat.fi

Puheenjohtaja

Riikka Palmula
puh. 045 127 1878 (puhelimitse yhteydenotot kello 17:n jälkeen)

Sihteeri

Jussi Palmula

Taina Friman

Paula Kemppainen

Heidi Ekman

Marjo Berg

Esa Ruotsalainen

Jonna Lehto

Tuuli Karjalainen

Janika Wikstén

Harrastevastaavien yhteyshenkilö:

Riikka Tuomisto
puh. 044 319 8203

Paimennus

Niina Laamanen
puh. 040 752 6268
niina.laamanen@pp.inet.fi

TOKO

Henna Oksanen
puh. 045 354 9885
henna.oksanen13@gmail.com

Rally-toko

Haetaan rally-toko vastaavaa

Koiratanssi

Saara Lehtiniemi
puh. 050 526 9278
saara.lehtiniemi@gmail.com

Agility

Monica Kork
puh. 045 731 6551
agility.lappalaiskoirat@gmail.com

MEJÄ - metsästyskoirien jäljestämiskoe

Johanna Ilvonen
puh. 045 200 94000
johanna@ahulinkennel.fi

PK - Palveluskoiralajit

Meri Markkanen
puh. 040 702 8803
markkanen.meri@gmail.com

Pelastuskoiratoiminta

Sanna Hallman
puh. 050 338 5541
sanna.hallman@gmail.com

Sivun alkuun

Copyright © Lappalaiskoirat ry 2021