Tänään on perjantai 4. joulukuuta 2020

In english    Sivukartta    Etusivulle

NÄYTTELY- JA HARRASTETOIMIKUNTA 2020

Sähköposti

nayttelytoimikunta@lappalaiskoirat.fi

Puheenjohtaja

Tiina Soininen
puh. 050 5550177

Varapuheenjohtaja

Tiina Morri
puh. 050 364 7560

Sihteeri

Heidi Ekman
puh. 044 054 4201

Marjut Havuaho
puh. 050 305 7402

Paula Kemppainen
puh. 040 822 1714

Harrastevastaavien yhteyshenkilö:

Niina Laamanen
puh. 040 752 6268

Paimennus

Satu Viljakainen
puh. 040 776 9456
satu.viljakainen@elisanet.fi

TOKO

Johanna Vahlman
puh. 044 345 6361
johanna.vahlman@gmail.com

Rally-toko

Tiina Simpura
puh. 040 838 3629
simpura.tiina@gmail.com

Koiratanssi

Saara Lehtiniemi
puh. 050 526 9278
saara.lehtiniemi@gmail.com

Agility

Outi Puhakka
puh. 041 544 2001
outi.puhakka86@gmail.com

MEJÄ - metsästyskoirien jäljestämiskoe

Kirsi Savela
puh. 0400 788 600
kirsi.savela@gmail.com

PK - Palveluskoiralajit

Sanna Hallman
puh. 050 338 5541
sanna.hallman@gmail.com

Pelastuskoiratoiminta

Sanna Hallman
puh. 050 338 5541
sanna.hallman@gmail.com

Sivun alkuun

Copyright © Lappalaiskoirat ry 2020