Tänään on keskiviikko 22. marraskuuta 2017

In english    Sivukartta    Etusivulle

TOTTELEVAISUUSKOKEIDEN TULOKSIA

LAPINPOROKOIRAT:

Adagio
FIN19739/99

08.06.2000 Oulainen ALO2

Alfa
FIN11296/97

06.09.2003 Sodankylä AVO3
02.06.2002 Rovaniemi AVO3
02.09.2000 Sodankylä ALO1
15.07.2000 Rovaniemi ALO1
22.05.1999 Sodankylä ALO3
05.09.1998 Sodankylä ALO3

Fjällfarmens Haaveista Totta
FIN39798/02

23.09.2006 Ristiina ALO1 TK1
16.09.2006 Kotka ALO1 PM-joukkue 1
16.09.2006 Kotka ALO1
15.08.2006 Elimäki ALO1
09.10.2005 Kouvola ALO3
18.09.2005 Kouvola ALO2

Fjällfarmens Jalokivi
ER14213/04

24.03.2007 Seinäjoki AVO1
25.05.2006 Varkaus ALO1
15.10.2005 Jyväskylä ALO3
17.09.2005 Suonenjoki ALO3
10.08.2005 Helsinki ALO3
17.04.2005 Rovaniemi ALO2

Hopeaketun Tanhu
ER28171/04

14.06.2007 Pieksämäki VOI3
06.01.2007 Pieksämäki VOI3
09.11.2006 Pieksämäki VOI2
25.11.2006 Pieksämäki VOI3
08.10.2006 Liperi VOI2
01.10.2006 Rantasalmi VOI2
01.10.2005 Parikkala AVO1
07.05.2005 Savonlinna ALO1

Hopeaketun Touko Martti
ER28170/04

25.11.2006 Pieksämäki AVO1
01.10.2006 Rantasalmi AVO3
26.07.2006 Lieksa AVO1
01.07.2006 Hämeenlinna AVO2 Joukkue SM
13.05.2006 Joensuu AVO1
18.03.2006 Hyvinkää ALO1
06.01.2006 Pieksämäki ALO2
15.10.2005 Jyväskylä ALO1
14.05.2005 Pieksämäki ALO2
17.04.2005 Rovaniemi ALO1
28.03.2005 Kuopio ALO2

Hukkaperä Taika
FIN12816/00

28.09.2002 Joensuu ALO1

Hukkaperä Ukkos-Urho
FIN16043/01

16.10.2004 Rautavaara AVO1
03.10.2004 Liperi AVO1
27.03.2004 Forssa AVO3
14.02.2004 Tuusniemi AVO3
25.10.2003 Jämsä AVO1
23.03.2003 Taipalsaari ALO1
20.10.2002 Imatra ALO1

Hukkaperä Varjo
FIN12813/00

30.08.2003 Sotkamo EVL2
07.07.2002 Kuhmo VOI1
11.06.2002 Kajaani AVO1
05.01.2002 Kajaani AVO2
04.08.2001 Kajaani ALO1
06.01.2001 Kajaani ALO1

Hukkaperä Väinämöinen
ER10396/03

10.02.2007 Kemijärvi AVO1
25.02.2006 Kemijärvi ALO1

Huraus Amppeeri
FIN14336/03

22.04.2007 Ulvila AVO1
07.05.2006 Tampere AVO3
12.11.2005 Virrat AVO3
09.10.2005 Kyröskoski AVO3
04.09.2005 Lempäälä ALO1 TK1
19.06.2005 Kokemäki ALO3
15.05.2005 Lempäälä ALO1
17.10.2004 Nurmo ALO2
26.09.2004 Kälviä ALO2
28.07.2004 Oulu ALO3
21.07.2004 Luopioinen ALO1

Ihanniinku Aito Karhunkukka
FI33542/13

18.02.2015 Kannus AVO1
27.01.2015 Kannus ALO1, KP, TK1
10.12.2014 Kannus ALO1, KP
25.11.2014 Kannus ALO2
22.10.2014 Kannus ALO-
04.10.2014 Oulu ALO1

Iresa Ottilia
FIN14632/98

11.02.2001 Hollola ALO1
18.06.2000 Helsinki ALO2
06.12.1999 Helsinki ALO3
03.10.1999 Vantaa ALO3
11.09.1999 Tuusula ALO3
11.08.1999 Järvenpää ALO1
13.05.1999 Mäntsälä ALO3

Iresa Pilven Paimen
ER20654/99

17.04.2005 Rovaniemi EVL1
27.09.2003 Kokkola EVL3
03.11.2002 Oulu VOI1
29.06.2002 Uusikaupunki AVO1
10.03.2002 Oulu AVO1
13.10.2001 Rautavaara AVO1
06.05.2001 Oulu ALO1
01.04.2001 Rokua ALO1

Iresa Pälven Piika
ER20656/99

29.08.2004 Kemijärvi EVL1, PM-2., Joukkue-PM-2.
28.08.2004 Rovaniemi EVL1
28.09.2003 Jyväskylä EVL2, PM-3.
15.06.2003 Pihtipudas Joukkue-SM EVL1
15.05.2003 Jyväskylä EVL3
02.11.2002 Varkaus EVL1
19.10.2002 Iitti EVL2
01.09.2002 Jyväskylä EVL2
17.08.2002 Jyväskylä EVL2 PM-2, joukkue-PM-1
16.03.2002 Mikkeli EVL2
05.01.2002 Pieksämäki EVL1
14.06.2001 Pieksämäki EVL1 FIN TVA
18.11.2000 Jyväskylä VOI3
11.11.2000 Pieksämäki VOI1
15.10.2000 Seinäjoki VOI1
06.08.2000 Joensuu AVO1
13.07.2000 Varkaus AVO1
11.06.2000 Pieksämäki AVO2
28.05.2000 Rantasalmi AVO1
25.03.2000 Varkaus ALO1
25.03.2000 Varkaus ALO1

Jahkkas Belimerkki
FIN11811/99

06.10.2007 Kaustinen EVL2
26.08.2007 Pyhäjärvi EVL3
18.08.2007 Pihtipudas EVL2
02.09.2006 Sievi VOI1
06.08.2006 Pihtipudas VOI3
19.07.2006 Vimpeli VOI3
08.07.2006 Viitasaari VOI3
17.06.2006 Kaustinen VOI3
11.06.2006 Pihtipudas VOI2
20.05.2006 Haapajärvi VOI2
07.05.2006 Kokkola VOI2
14.08.2005 Haapajärvi AVO1
07.08.2005 Pihtipudas AVO3
05.06.2005 Haapajärvi AVO1
29.05.2005 Pihtipudas AVO2
08.05.2005 Sievi AVO2
15.08.2004 Pihtipudas ALO1
30.06.2004 Kokkola ALO3

Jahkkas Cibelius
FIN21817/99

02.11.2002 Varkaus EVL1
29.09.2002 Lempäälä EVL1
22.09.2002 Tampere EVL2
03.03.2002 Tampere VOI1
24.09.2000 Tampere AVO1
29.07.2000 Orivesi ALO1
26.03.2000 Tampere ALO1

Juoksa Gunilla
SF20502/94

26.03.2000 Tampere AVO2
30.05.1999 Turku AVO2
27.09.1998 Turku AVO2
12.07.1998 Turku AVO2
06.06.1998 Mietoinen AVO3
21.05.1998 Raisio AVO1
22.03.1998 Vammala AVO3
15.06.1997 Salo ALO1
06.10.1998 Kaarina ALO1

Juoksa Olivia
FIN21989/98

15.10.2000 Seinäjoki AVO3
01.07.2000 Tampere AVO3

Juoksa Pasuuna
FIN21983/98

10.09.2000 Lappeenranta AVO3
24.05.2000 Lappeenranta AVO2
10.05.2000 Hamina AVO2
02.05.2000 Kouvola AVO2
30.04.2000 Kouvola AVO3
19.03.2000 Kouvola AVO1
22.02.2000 Kouvola AVO3

Juoksa Ramona
FIN37950/98

17.04.2005 Pohtimolampi AVO1
26.03.2000 Tampere AVO1

Juoksa Ronssi
FIN37956/98

16.05.2000 Aura ALO1
06.05.2000 Salo ALO1

Juoksa Xylofoni
ER11343/01

15.04.2007 Pieksämäki ALO1

Juoksa Ässä
ER46956/02

23.04.2005 Ilmajoki ALO1

Juoksa Örinä
FIN27249/03

15.04.2007 Pieksämäki ALO1

Karhukallion Duottarbiegga
FIN22775/06

03.08.2014 Huittinen ALO1 TK1
15.06.2014 Köyliö ALO1
13.04.2014 Kannus ALO1
25.03.2014 Kannus ALO2
03.08.2013 Vöyri ALO3

Kivimannun Koiranruusu
FIN27981/01

30.10.2005 Helsinki EVL1
15.05.2005 Siuntio EVL2
19.09.2004 Riihimäki VOI1
05.10.2003 Kerava AVO1
15.06.2003 Pihtipudas ALO1
14.05.2003 Helsinki ALO1

Kivimannun Samettimettinen
FIN22825/98

28.07.2000 Seinäjoki AVO1
01.07.2000 Tampere AVO1
27.05.2000 Lapua AVO2
14.05.2000 Kauhajoki AVO2
06.05.2000 Seinäjoki AVO1
13.02.2000 Ähtäri AVO2
08.05.1999 Lapua ALO1
07.02.1999 Ähtäri ALO1

Kivimannun Sessan-Apis
FIN21368/00

09.11.2003 Helsinki AVO1
06.07.2003 Ulvila ALO1

Kivimannun Surkimus
FIN22823/98

19.08.2000 Mustasaari ALO1

Kivimannun Suviruusu-Ulda
FIN22829/98

12.06.2002 Tampere VOI3

Kivimannun Wolfgang
ER22094/02

18.09.2005 Nurmo AVO1 TK2
15.06.2005 Kristiinankaupunki AVO2
09.06.2005 Koivulahti AVO1
25.05.2005 Vaasa AVO1
14.08.2004 Mustasaari AVO3
11.08.2004 Vaasa AVO3
15.06.2004 Vaasa ALO1 TK1
03.06.2004 Mustasaari ALO1
02.06.2004 Kristiinankaupunki ALO1

Lecibsin Peggi
ER20189/01

13.09.2003 Köyliö ALO1

Lecibsin Piika
ER20185/01

05.05.2004 Jokela ALO3

Miehtebiekka Muohtti
FIN29946/02

27.11.2004 Kotka ALO1
16.09.2004 Kouvola ALO2
13.06.2004 Elimäki ALO2
28.03.2004 Kotka ALO1

Mikälie Jemmari
FIN22928/05

24.11.2007 Virrat AVO3
17.11.2007 Pieksämäki AVO2
07.10.2007 Ulvila AVO2
06.10.2007 Pieksämäki AVO2
30.09.2007 Jyväskylä AVO3
23.09.2007 Ulvila AVO1
30.06.2007 Uusikaupunki AVO2
06.06.2007 Nokia AVO2
03.06.2007 Uusikaupunki AVO0
05.05.2007 Porvoo ALO1, TK1
05.05.2007 Porvoo ALO1, TK1
22.04.2007 Ulvila ALO1
17.03.2007 Pieksämäki ALO1
11.02.2007 Hankasalmi ALO3
09.09.2006 Lempäälä ALO3
20.08.2006 Keuruu ALO2
16.07.2006 Nokia ALO2
07.05.2006 Tampere ALO2

Nequam Dominus Primus
FIN38427/01

01.07.2006 Sm-joukkue Hämeenlinna VOI-
13.06.2006 Kokkola VOI1
07.05.2006 Kokkola VOI2
04.09.2005 Kaustinen AVO1 TK2
27.08.2005 Kokkola AVO2
12.06.2005 Loppi AVO1
08.05.2005 Sievi AVO2
20.03.2005 Kokkola AVO kesk
19.03.2005 Vaasa AVO3
16.10.2004 Rautavaara AVO2
09.10.2004 Kokkola AVO3
05.09.2004 Pietarsaari AVO3
15.08.2004 Pihtipudas AVO2
30.06.2004 Kokkola AVO2
06.06.2004 Kokkola AVO1
22.05.2004 Järvenpää AVO3
08.05.2004 Ylivieska AVO2
14.03.2004 Kokkola AVO3
20.09.2003 Kokkola ALO 1
06.09.2003 Kokkola ALO 1
23.08.2003 Kokkola ALO3

Pihlajamäen Carjalan Toivo
FIN23563/05

19.08.2007 Ulvila AVO1
07.07.2007 Piikkiö ALO1
26.05.2007 Pirkkala ALO1

Sagaberran Järvenhelmi
ER29231/05

01.04.2007 Oulu ALO1 TK1
24.03.2007 Seinäjoki ALO1
03.03.2007 Haukipudas ALO1
21.10.2006 Kalajoki ALO3

Skuolffi Mister Moukku
FIN40734/98

24.03.2002 Paimio VOI1

Tinttaraisen Kasmatti
FIN25979/04

25.05.2006 Iisalmi ALO2

Tuhkavuorten Korpisoturi
FIN33522/07

26.09.2009 Pieksämäki ALO1
26.07.2009 Mikkeli ALO1

Tuulenkuun Alkaloidi-Aslak
FIN16942/98

11.11.2000 Pieksämäki AVO1
05.11.2000 Mänttä AVO1
14.10.2000 Jyväskylä AVO1
12.08.2000 Muurame ALO1
09.08.2000 Jyväskylä ALO1

Tuulenkuun Alaniini-Aulis
FIN16941/98

14.08.1999 Helsinki AVO1
30.05.1999 Helsinki ALO1
18.05.1999 Helsinki ALO1

Tuulenkuun Boogie-Boogie
ER11456/00

16.02.2003 Hollola VOI1
05.06.2002 Rauma AVO1
01.07.2001 Kouvola ALO1
11.03.2001 Turku ALO1

Tuulenkuun Cuunpimennys
ER12941/01

19.10.2002 Iitti ALO1
10.03.2002 Oulu ALO3
16.02.2002 Tuusjärven taimit. ALO1
12.01.2002 Pielavesi ALO3

Tuulenkuun Cuutamon Cajo
ER12947/01

20.09.2003 Kokkola ALO1
24.05.2003 Kokkola ALO1
24.08.2002 Kokkola ALO1
29.06.2002 Uusikaupunki ALO3
25.05.2002 Kokkola ALO2

Tuulenkuun Cuu-Ukko
ER12942/01

25.08.2002 Turku ALO1
05.06.2002 Salo ALO1

Tuulenkuun Elämänilo
FIN21127/03

06.11.2005 Lieto ALO1

Tuulenkuun G-niinkun Gamgi
FIN18797/05

15.04.2007 Pieksämäki AVO2

Tuulenkuun G-niinkun Gimli
FIN18798/05

20.10.2007 Jyväskylä AVO1 rotumestari
06.10.2007 Pieksämäki AVO2
02.09.2007 Uimaharju AVO2
09.06.2007 Joensuu ALO1 TK1
12.05.2007 Kulho ALO1
15.04.2007 Pieksämäki ALO1

Viehkis Vaalamo
FIN35783/01

17.04.2005 Pohtimolampi ALO1

Viehkis Vanamo
FIN35786/01

17.04.2005 Pohtimolampi VOI1
14.08.2004 Maaninka AVO1

Viehkis Voutilainen
FIN35784/01

30.05.2007 Harjavalta AVO1
27.09.2003 Salo ALO1
Sivun alkuun

SUOMENLAPINKOIRAT:

Amalia
SF10697/93

12.04.2004 Kuopio AVO1
27.09.2003 Helsinki AVO3
09.07.2003 Hollola AVO2
19.10.2002 Iitti AVO2
02.03.1997 Espoo AVO3
09.02.1997 Helsinki AVO1
21.08.1996 Helsinki AVO2
14.01.1996 Hyvinkää AVO3
22.10.1995 Helsinki AVO2
31.05.1995 Helsinki AVO3
21.05.1995 Helsinki AVO0
20.05.1995 Helsinki AVO1
05.03.1995 Valkeakoski AVO2
12.02.1995 Helsinki AVO3
20.11.1994 Lahti ALO1
23.10.1994 Helsinki ALO1
14.08.1994 Helsinki ALO2

Barffas Eahcci
FIN28692/00

02.07.2002 Imatra ALO3
29.06.2002 Elimäki ALO3

Ciasman Pikipeikko
FIN17524/02

13.08.2005 Raahe ALO1
29.05.2005 Kokkola ALO1
20.03.2005 Kokkola ALO3
16.10.2004 Rautavaara ALO2

Dagolas Lempeä Mieli
FIN60311/08

02.11.2013 Ilmajoki ALO1, KP, TK1 05.10.2013 Oulu ALO3
03.08.2013 Vöyri ALO3
02.07.2013 Vöyri ALO2
16.06.2013 Vaasa ALO2
18.05.2013 Vöyri ALO2
13.04.2013 Kokkola ALO1
16.03.2013 Maalahti ALO1, KP
20.10.2012 Laukaa ALO3
21.07.2012 Kemi ALO2

Duvvakan Beassi
FI30179/13

14.08.2016 Rovaniemi ALO1, KP, TK1
14.06.2016 Oulu ALO1, KP
28.11.2015 Tornio ALO1

Famolas Alexandra
FIN36768/99

01.08.2002 Loviisa ALO1

Famolas Inka
FIN18398/06

20.02.2010 Janakkala AVO1
15.11.2009 Janakkala ALO1

Fihtolas Bikkubakkanen
FIN37379/04

18.03.2006 Hyvinkää ALO3

Fohrmans Yasmir
SF30987/93

03.11.2002 Ähtäri AVO3
08.06.2002 Lapua ALO1

Haltinmaan Sade
FIN62237/08

20.07.2012 Tammela ALO2

Heldalan Ruusunnuppu
FIN22277/03

24.03.2007 Seinäjoki ALO3

Herukka
FIN34364/97

02.06.2002 Heinola ALO3

Hupu
FIN35013/00

19.04.2003 Rovaniemi ALO1
03.11.2002 Oulu ALO3
19.10.2002 Iitti ALO3
08.09.2002 Lemijärvi ALO2

Ikimuiston Paksu Petunia
FIN28661/03

30.05.2007 Harjavalta AVO1, TK1
17.05.2007 Ulvila AVO1
09.05.2007 Ulvila AVO1
17.09.2006 Ulvila ALO1

Ingeron Adalmiina
FIN24961/97

06.10.2002 Liperi ALO1
28.09.2002 Joensuu ALO3
08.09.2002 Imatra ALO2

Itätuulen Tiitus Tikli
FIN20879/00

04.08.2002 Kemi ALO2

Jahkkas Puuhka
FIN17531/97

20.10.2007 Jyväskylä ALO1, TK1
05.05.2007 Porvoo ALO2
18.03.2006 Hyvinkää ALO1
14.11.2004 Kangasniemi ALO2
09.11.2003 Kangasniemi ALO1

Janmanin Amanda
FIN11090/99

19.10.2002 Iitti VOI3
24.08.2002 Helsinki VOI2
18.08.2002 Espoo VOI3
19.05.2002 Siuntio VOI2

Jegolas Aigi
FIN39191/98

07.02.2004 Janakkala VOI2
18.01.2004 Lahti VOI3
07.04.2002 Vääksy AVO1
10.02.2002 Hollola AVO1

Jegolas Antte
FIN39190/98

23.11.2002 Pieksmäki AVO1
21.09.2002 Pieksmäki AVO3
01.04.2002 Kuopio AVO3
16.03.2002 Pieksmäki AVO3
05.01.2002 Pieksmäki AVO2

Jegolas Aslak Ahne
FIN39188/98

19.10.2002 Jyväskylä VOI2
24.08.2002 Helsinki VOI3
29.06.2002 Uusikaupunki VOI3

Joiku
FIN27121/01

15.05.2004 Joensuu AVO1
12.10.2003 Liperi ALO1
27.09.2003 Joensuu ALO1
16.06.2003 Lieksa ALO1

Kettuharjun Baksu Bertha
FIN14721/97

19.10.2002 Iitti EVL1
06.10.2002 Uusikaupunki EVL1
29.09.2002 Turku EVL1
15.09.2002 Halikko EVL3
27.08.2002 Turku EVL1
30.06.2002 Uusikaupunki EVL2
15.06.2002 Piikkiö EVL1
08.06.2002 Lapua EVL1
26.05.2002 Espoo EVL1
19.05.2002 Turku EVL1
28.04.2002 Inga EVL1
24.03.2002 Paimio EVL1
03.03.2002 Tampere EVL1
10.02.2002 Turku EVL1

Kettuharjun Elle
SF06674/93

19.10.2002 Iitti EVL1
21.09.2002 Siuntio EVL1

Kievraduv'va Helmi
FIN32655/98

06.10.2002 Keuruu AVO2
28.04.2002 Keuruu AVO3

Kievraduv'va Palca
FIN14463/98

24.08.2002 Helsinki AVO1
29.06.2002 Uusikaupunki AVO1

Kievraduv'va Piegga
FIN14468/98

24.08.2002 Helsinki ALO2

Kotikulman Onnenoikku
FIN40622/96

20.10.2007 Jyväskylä EVL2, rotumestari
15.10.2005 Jyväskylä EVL2, rotumestari
31.10.2004 Hollola EVL0
02.10.2004 Tuusula EVL3
25.09.2004 Helsinki EVL0
05.09.2004 Mäntsälä EVL3
22.05.2004 Järvenpää EVL0
27.03.2004 Forssa EVL 0
01.11.2003 Helsinki VOI1
07.09.2003 Kirkkonummi VOI0
09.08.2003 Pornainen VOI2
19.10.2002 Iitti VOI3
24.08.2002 Helsinki VOI3
25.05.2002 Helsinki VOI1
21.04.2002 Vantaa VOI3
10.02.2002 Hollola VOI3

Kultasilmä Neilikka
FIN27249/99

15.06.2002 Kotka ALO3
08.06.2002 Valkeakoski ALO3
23.05.2002 Hyvinkää; ALO1

Lapinpeikon Ikiomairtokarva
FIN11663/08

01.07.2012 Huittinen AVO1, TK2

Lecibsin Huurre
SF44878/94

24.03.2002 Jyväskylä EVL3

Lecibsin Kultakuono
FIN11957/00

01.09.2002 Jyväskylä ALO1

Lecibsin Marjukka
FIN29500/02

13.08.2005 Raahe ALO1 KP
28.07.2005 Oulu ALO1

Liehkun Barfi
FIN27639/00

04.08.02 Lahti ALO3

Liehkun Leimu
FIN40299/00

06.12.02 Helsinki ALO1
19.10.02 Iitti ALO2

Liehkun Valli
FIN43543/97

01.09.2002 Orimattila ALO2

Liehkun Vasmi
FIN43541/97

19.10.2002 Iitti AVO1

Lukumon Carvajal
FIN27679/05

14.11.2009 Pieksämäki AVO1, TK2
24.10.2009 Jyväskylä AVO1 (rotumestaruuskoe)
18.10.2009 Jyväskylä AVO2
11.07.2009 Kangasala AVO2 (Joukkue SM)
13.06.2009 Jyväskylä AVO3
06.01.2009 Pieksamäki AVO1
04.10.2008 Jyväskylä AVO2
21.09.2008 Keuruu AVO3
04.07.2008 Mänttä AVO2
13.06.2008 Mänttä AVO2
23.05.2008 Mänttä AVO3
08.12.2007 Pieksämäki AVO3
17.11.2007 Pieksämäki AVO2
20.10.2007 Jyväskylä AVO2
23.09.2007 Keuruu AVO3
11.02.2007 Hankasalmi ALO1,TK1
06.01.2007 Pieksamäki ALO2
21.10.2006 Kalajoki ALO1
19.08.2006 Pieksämäki ALO1
18.05.2006 Jyväskylä ALO2
18.03.2006 Hyvinkää ALO2

Lumiturpa Jalokivi
SF21890/92

29.06.2002 Uusikaupunki VOI1

Lumiturpa Kylmänkukka
FIN30335/99

21.09.2002 Siuntio ALO1

Lumiturpa Simsalabim
FIN10472/99

19.10.2002 Iitti ALO1

Minttumaahinen
FIN22128/01

19.04.2003 Rovaniemi ALO1

Nepukatin Gabriella
FIN22331/98

10.11.2002 Kangasniemi AVO2
19.10.2002 Iitti AVO3

Orso-Farm Pieksu-Piehtar
FIN12641/01

25.05.2005 Oulu VOI1
03.11.2002 Oulu AVO1
19.10.2002 Iitti AVO2
24.07.2002 Oulu ALO1
19.05.2002 Oulu ALO1
05.05.2002 Oulu ALO1

Peikkovuoren Eetwartti
FIN20304/04

17.09.2006 Ulvila ALO1
03.09.2006 Ulvila ALO2
09.08.2006 Ulvila ALO2

Peikkovuoren Jalo Juntti
FIN26954/06

20.10.2007 Jyväskylä ALO2

Pilvi
FIN20176/00

06.12.2002 Helsinki ALO1
25.05.2002 Helsinki ALO3
22.05.2002 Helsinki ALO2

Pilvipolun Orvokki
FIN29309/96

21.04.2002 Oulu ALO3

Pukranvaara Ravja
FIN18632/99

11.03.2017 Tampere ALO1
13.08.2016 Tampere ALO1
18.07.2015 Tampere ALO3

Puurattaren Syysloisto
FI57392/12

30.08.2003 Oulu ALO1

Reppulin Aratar
FIN20336/01

19.10.2002 Iitti AVO3
21.09.2002 Siuntio AVO2
07.09.2002 Lammi AVO2
10.08.2002 Lahti ALO1

Reppulin Ered-Luin
FIN30790/00

05.10.2003 Helsinki ALO1
28.09.2003 Helsinki ALO2

Rönnäksen Mirella
SF38664/91

29.06.2002 Uusikaupunki EVL1
10.02.2002 Hollola EVL1

Staalon Hillitön
FIN34791/01

21.09.2002 Pieksämäki ALO3
24.07.2002 Vesanto ALO3
19.05.2002 Piekämäki ALO3

Staalon Iltasatu
FIN21581/02

08.10.2006 Kuopio AVO1 TK2
17.04.2006 Siilinjärvi AVO1
18.03.2006 Hyvinkää AVO2
11.02.2006 Tuusjärvi AVO3
17.04.2005 Pohtimolampi AVO1
14.11.2004 Kangasniemi ALO1
16.10.2004 Rautavaara ALO2
24.07.2004 Varkaus ALO2
16.06.2004 Kuopio ALO1
27.03.2004 Tuusjärvi ALO 1

Sydänyön Cool Touch
FIN22758/01

13.08.2005 Raahe EVL2
02.07.2005 Kuopio EVL3
10.04.2005 Oulu VOI1
13.11.2004 Oulu VOI1
16.10.2004 Rautavaara VOI2
19.09.2004 Oulu VOI1
04.08.2004 Kemi VOI3
28.07.2004 Oulu VOI3
15.06.2004 Vaasa VOI2
25.10.2003 Oulu VOI2
15.06.2003 Pihtipudas AVO1
25.05.2003 Oulu AVO1
19.10.2002 Oulu AVO1
28.09.2002 Oulu ALO1
01.09.2002 Raahe ALO1
29.06.2002 Viitasaari ALO2
27.06.2002 Pieksämäki ALO3

Taikahallan Hankien Hymy
FIN27438/05

01.04.2007 Oulu ALO1
24.03.2007 Seinäjoki ALO2

Taikahallan Jäkälätassu
FIN44024/07

23.07.2016 Laukaa ALO1, KP, TK1, toko-SM
29.05.2016 Ilmajoki ALO1
06.03.2016 Seinäjoki ALO1, KP

Tiehpi Tindelitinda
FIN28168/05

28.05.2006 Kuusamo ALO1

Tie'rmes Boris
FIN27685/03

26.03.2006 Lahti ALO1

Vihtorilan Diana
FIN37136/99

28.05.2006 Kuusamo AVO1
07.05.2006 Kokkola AVO2
15.04.2006 Rovaniemi AVO0
15.10.2005 Jyväskylä ALO1v 14.08.2005 Raahe ALO1
13.08.2005 Raahe ALO1
20.07.2005 Ulvila ALO2
02.07.2005 Kuopio ALO3

Vihtorilan Tuulineito
FIN50024/07

15.08.2010 Pori TK1

Wiita-Akan Celpo Cossi
FI28269/09

11.03.2017 Seinäjoki AVO2
08.10.2016 Kangasala AVO2
13.08.2016 Tampere AVO3
27.03.2016 Vantaa ALO1, TK1
14.02.2016 Riihimäki ALO1
04.10.2015 Orivesi ALO1
18.07.2015 Tampere ALO2
01.06.2014 Tampere ALO2
01.05.2014 Ylöjärvi ALO2
Sivun alkuun

RUOTSINLAPINKOIRAT:

Böleknabbens Jaja
S26632/90

22.03.1998 Vammala ALO3

Care Bears Fun Crispy Candy
FI17766/11

08.10.2016 Tornio ALO1
10.09.2016 Pieksämäki ALO2

Care Bears Star Bright
FIN13943/02

11.09.2010 Seinäjoki ALO3
20.08.2010 Närpiö ALO2

Care Bears Sun Rise
FIN48958/04

26.03.2011 Vääksy ALO3
16.10.2010 Jyväskylä ALO3

Care Bears Star Glow
FIN31244/04

12.05.2007 Pieksämäki ALO1 TK1
14.04.2007 Pieksämäki ALO1
08.10.2005 Mikkeli ALO1
28.08.2005 Varkaus ALO2
13.08.2005 Pieksämäki ALO3

Herding Instinct's Divan Nemi
FIN53332/05

06.04.2008 Kannus ALO3
29.03.2008 Haukipudas ALO3

Little Honey's Apmas Of Akkosson
SF37448/94

15.10.2000 Seinäjoki ALO2

Little Honey's Babybear
FIN17563/97

01.07.2001 Kouvola/SM AVO3
09.01.1999 Kajaani ALO1
04.10.1998 Iitti ALO1
06.08.1998 Suonenjoki ALO3
03.08.1998 Juankoski ALO3
13.04.1998 Kuopio ALO3
22.03.1998 Vammala ALO3

Little Honey's Darfi
FIN19967/01

23.02.2008 Tornio ALO1 -> TK1
17.02.2008 Haukipudas ALO3
09.02.2008 Kemijärvi ALO1
03.05.2007 Kannus ALO3
24.03.2007 Seinäjoki ALO1
10.08.2005 Oulu ALO3

Lorendale Caila
FIN41310/06

07.08.2011 Kokkola (Lohtaja) ALO1 TK1
18.09.2010 Kokkola ALO1
05.09.2010 Vöyri ALO3, PM-joukkue 3.
15.08.2010 Seinäjoki ALO1
07.07.2010 Vöryi ALO2
03.07.2009 Vöyri ALO3

Namisan Carro
FIN18543/96

07.08.2004 Pirkkala AVO1
04.08.2004 Tampere AVO1
14.07.2004 Tampere AVO2
21.09.2003 Tampere AVO3
29.09.2001 Tampere AVO1
16.09.2001 Kangasala ALO1
02.09.2001 Tampere ALO1
Sivun alkuun

Copyright © Lappalaiskoirat ry 2017